Hızlı İletişim Formu
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesajınız :
Kaan Oto Duyurular
 
 

HİZMETLERİMİZ
      Kendi alanında lider bir marka olan ve 35 yıldır (1973’den günümüze)  Oto Yedek Parça Satış Noktası olarak faaliyet gösteren KAAN OTO AKSESUAR, 2001 yılından beri de Oto Aksesuar alanında tüm Tire’lilerin olduğu gibi, sanal ortamda da tüm Türkiye’nin hizmetinde.
       Yılların getirdiği tecrübeyi  geliştiren, KAAN OTO AKSESUAR, 1973 yılında Tire’de babam rahmetli Süleyman BAĞRIAÇIK  tarafından kurulmuş, ilk ürün yelpazemiz TM25-TM30 Austin MORRIS , MASSEY FERGUSON , FORD , FIAT Traktör parçaları, Oto ve Traktör elektrik parçaları satışı olmuştur.
      Daha sonra ürün yelpazemize PEUGEOT J9 , TOFAŞ , RENAULT-12  yedek parçaları, ve zengin oto aksesuar çeşitleri, Elektronik ev gereçleri, elektronik oto gereçleri, SMİLE ADSL ,TTNET ADSL satış-kurulum ve servis noktası da   dahil edilmiştir.
       Kaliteli hizmet ve tecrübeli personeliyle müşteri memnuniyetini birinci planda tutan KAAN OTO AKSESUAR satış ve servis Noktası ; tüm marka  otomobillerin oto aksesuar satış-montajı, PEUGEOT J9 , RENAULT-12 , TOFAŞ  markalı araçların yedek parça & ve çalıştığımız ustalarımızla da servis hizmetlerini ( müşteri memnuniyetini ön planda tutarak )  veriyor.

Kaan Oto Ana Sayfa Hakımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Fotoğraf Galerisi İletişim

2008 Copyright by
Kaan Oto Aksesuar
powered&designed by indiristan.com